Atrakcje i okolica

AtrakcjeOkolicaAtrakcje i okolica

Ze względu na malowniczą okolicę Villa PLAZA jest idealnym miejscem dla osób planujących aktywne wczasy na Mazurach.

Villa PLAZA jest miejscem, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wszelkich sportów wodnych. Dom na Mazurach sąsiaduje z Jeziorem Jagodne, które leży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Nasz domek nad jeziorem leży zaledwie 200 metrów od plaży, obok której znajduje się wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz sklep. Nawet weekend na Mazurach wystarczy, by nauczyć się podstaw windsurfingu czy kitesurfingu.

Z okien Villi PLAZA rozpościera się widok na pobliski las. Ogromny kompleks leśny dzieli od nas jedynie 20 metrów. Mieszkańcy naszego domku mają zatem możliwość przebywania niezliczonych ilości kilometrów. Las jest idealnym miejscem zarówno na piesze, jak i rowerowe wycieczki.

Na terenie domu do wynajęcia znajduje się ogromny taras wyposażony w parasol ogrodowy, stoły, krzesła oraz grill. Z myślą o tych, którzy uwielbiają spędzać letnie wieczory przy ognisku na terenie ogrodu zostało wydzielone miejsce, w którym można rozpalić ogień.

Na terenie posesji miejsce parkingowe znajdą 3 samochody.

Wypoczynek na Mazurach może okazać się niezapomnianym doświadczeniem! Urocza okolica, jezioro i malowniczy las umożliwiają wiele form spędzania wolnego czasu.